خدمات چاپ لمینیت شرکت کارتن توسعه

چاپ لمینت در صنعت کارتن سازی تکنیکی است که در آن یک لایه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند و زیبایی طراحی و چاپ باکیفیت از جمله مهمترین عوامل تأثیر گذار در انتخاب کارتن لمینتی توسط مشتریان می باشد. برای داشتن چاپی زیبا و با کیفیت بالا و تمام رنگ روی کارتن پس از طراحی مورد نظر متناسب با نیاز مشتری و کاربرد آن روی پوستر به وسیله دستگاه افست چاپ می شود، سپس پوسترهای چاپ شده و آماده بوسیله دستگاه لمینت بر روی کارتن خام چسبانده می شوند. در تولید کارتن لمینیت، پوستر چاپ شده را بوسیله‌ دستگاه چاپ افست، با چسب سیلیکات یا صحافی روی کارتن لمینت می‌کنند. به این تکنیک که مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می‌پوشاند لمینت ‌گفته می شود.

با توجه به نوع کاربرد محصولات بسته بندی و نیاز مشتریان از کارتن های سینگل فیس ( دولایه )، سه لایه و پنج لایه با فلوت های مختلف در محصولات لمینیتی استفاده کرد.

کارتن‌هایی با چاپ لمینت (کارتن های لمینیتی) کاربردهای بسیاری در صنایع بسته‌بندی از جمله بسته‌بندی کالاهای لوکس و کالاهای صادراتی دارند. کیفیت بسته بندی نشان گر اهمیت محصول و محتویات درون بسته می باشد. کارتن های لمینیتی با توجه به وزن کم و قابلیت بازیافت، مقرون به صرفه بودن، بسته بندی شکیل و مناسب، می تواند در انتخاب محصول توسط مشتری تاثیر گذار باشند. 

شرکت تولیدی کارتن توسعه در تهران، تولیدکننده انواع کارتن‌های لمینتی با کیفیت چاپ عالی، متناسب با کاربرد و نیاز مشتریان می باشد.