خدمات چاپ فلکسو شرکت کارتن توسعه

کارتن‌های ساده سفید و قهوه ای کاربردهای بسیاری در صنایع بسته‌بندی از جمله بسته‌بندی محصولات دارند. کیفیت بسته بندی نشان گر اهمیت محصول و محتویات درون بسته می باشد. کارتن های ساده با چاپ مستقیم تک رنگ و رنگی با توجه به مقاومت بالا، وزن کم و قابلیت بازیافت، مقرون به صرفه بودن، می تواند انتخاب مناسبی برای پکیجینگ محصولات باشند. با توجه به نوع کاربرد محصولات بسته بندی و نیاز مشتریان از کارتن های سینگل فیس ( دولایه )، سه لایه و پنج لایه با فلوت های مختلف  استفاده می شود.

در چاپ فلکسو کلیشه های انعطاف پذیر ژلاتینی با ورق کارتن در تماس می لاشد. ازچاپ فلکسو به صورت گسترده جهت محصولات بسته بندی استفاده می شود. مرکب مورد استفاده در روش فلکسو بسیار روان و مایع است مرکب در ابتدا درون مخزن قرار دارد و سیلندر آنیلوکس در مجاورت مرکب، آن را از مخزن برداشته و به سیلندر پلیت منتقل می‌کند. در این حالت به هنگام تماس کاغذ با سیلندر پلیت تصویر بر روی آن منتقل می‌شود. از ویژگی‌های این نوع چاپ می‌توان به سرعت بالا، چاپ حروف یکدست و خوانا، انعطاف‌پذیری و چاپ به شکل رول بر روی سطوح مختلفی با هزینه‎‌ی کم و در تیراژهای بالا اشاره کرد.

شرکت کارتن توسعه توانایی تولید انواع کارتن با کیفیت چاپ بالای فلکسو را دارا می باشد.

  • کارتن های ساده با چاپ تک رنگ

چاپ انجام شده بر روی این جعبه ها تک رنگ است. متناسب با بودجه و کیفیت مدنظر شما می توانیم متدهای چاپ متفاوتی را در پیش بگیریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توانایی و قابلیت های ما در زمینه چاپ جعبه های بسته بندی با در ارتباط باشید!

  • کارتن های ساده با چاپ رنگی

چاپ انجام شده بر روی این جعبه ها رنگی است. برای چاپ این جعبه ها از روش چاپ مستقیم (فلکسوگرافی یا دیجیتال) استفاده می شود.

چاپ فلکسو به طور معمول برای تیراژ های بالای چاپی یا برای مواردی مانند چاپ مستقیم روی کارتن که امکان آن در چاپ افست و چاپ سیلک وجود ندارد استفاده می شود. با این وجود این روش نیز دارای معایبی همچون دقیق نبودن بازسازی تن‌های رنگی، مناسب نبودن برای چاپ تصاویر نرم و… است.          

کارتن توسعه آمادگی خود را برای سفارش کارتن های مخصوص بسته بندی و ارسال کالا با چاپ طرح مورد نظر به صورت رنگی بر روی کارتن های سفید و قهوه ای اعلام می نماید.

شرکت تولیدی کارتن توسعه در تهران، تولیدکننده انواع کارتن‌های ساده سفید و قهوه ای با چاپ مستقیم تک رنگ و رنگی، متناسب با کاربرد و نیاز مشتریان می باشد.