خدمات سفارش قالب دایکات شرکت کارتن توسعه

جعبه فناوری لازمی برای حفظ کالا در برابر خطرات گوناگون از قبیل فساد، ضربه، لرزش، فشار، شرایط جوی در انبارها و شبکه ی حمل و نقل است. علم، هنر، اقتصاد، مدیریت و صنعت از ابعاد مهم در طراحی جعبه به شمار می آیند. بسته بندی و تهیه و طراحی جعبه، عنصری ضروری برای حفاظت از کالا ها محسوب می شود.

جعبه دایکات  (Die Cut ) جعبه های قابل تنظیم هستند که متناسب با هر شکل، اندازه و یا کاربرد طراحی می شوند. جعبه های برش دایکات ابتدا توسط مهندسین طراحی می شوند، سپس قالب برای برش مقواو کارتن تنظیم می شود. دایکات در صنعت کارتن سازی عبارت است از فرآیند برش انواع جعبه کارتن و مقوا به شکل های خاص و با استفاده از ماشین آلات برای تولید انبوه متناسب  با کاربرد و نیاز تولید کنندگان.

از طریق ماشین های دایکات می توان یک طرح را با ابعاد دقیق بارها و بارها بدون دخالت قیچی، شابلون و … تولید نمود. ماشین دایکات باعث صرفه جویی در وقت شده و اشکال بریده شده کاملا حرفه ای و یکسان به نظر می رسند. دایکات در صنعت بسته بندی اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا طراحی خلاقانه و اصولی آن باعث نمایش بهتر محصولی می شود که قرار است درون آن بسته جا بگیرد. برای طرح های پیچیده و طرح های ساده، دایکات باید با دقت بسیار بالایی انجام شود زیرا تمامی برش ها باید تراز و هماهنگ با چاپ روی محصول باشند. به علاوه، در کارتن ها و جعبه هایی که لبه های آنها باید جفت شوند، اهمیت دقت در دایکات مضاعف می شود.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی کارتن توسعه در تهران، تولیدکننده انواع کارتن‌های دایکات با کیفیت عالی، متناسب با کاربرد و نیاز مشتریان می باشد.

  • جعبه دایکات
  • جعبه قفل دار
  • جعبه کشویی